Serwis ogumienia- Informacje ogólne.

Nasz serwis ogumienia obsługuje auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także maszyny, urządzenia rolnicze i przemysłowe. Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach firm:

VISUALINER 3D JOHN BEAN to szybki, precyzyjny i prosty pomiar podwozia w wersji 3D. Kompensacja bicia obręczy nie jest konieczna. Zamiast tego pojazd jest umiejscawiany (przesuwany w przód lub w tył) co skraca czas obsługi.


Wykorzystywana przez nas automatyczna wyważarka do obsługi kół samochodów osobowych, dostawczych oraz motocyklowych firmy SICAM model SBM V760AW to wyważarka z nowej gamy produktów SICAM. Wyważarka posiada dwa automatyczne ramiona do pomiaru trzech wartości koła (szerokość, średnica, odległość) oraz charakteryzuje się skróconym do 6 sekund cyklem wyważania.


Przy montażu opon na felgach korzystamy z najnowszej montażownicy Sicam Falco Al. 526XL. Urządzenie wyposażone jest w dodatkową przystawkę TECNOROLLER XL oraz ramię pomocnicze HELPER, które w znaczącym stopniu wspomagają proces montażu i demontażu opon RFT i UHP. Zastosowano w niej dwa ramiona umożliwiające bez wysiłkową pracę przy skomplikowanych oponach. Montażownica umożliwia nam pracę na kołach od 10" do 29" z możliwością operowania na felgach aluminiowych do 26" bez użycia dodatkowych nasadek. Maksymalna szerokość koła to 1200 mm.

Nasz serwis ogumienia oferuje:
  • pełny serwis ogumienia pojazdów osobowych, 4x4, dostawczych
  • wyważanie kół,
  • pompowanie gazem technicznym,
  • kontrola i ustawianie zbieżności.

Copyright © nascar.com.pl 2013. Designed by